מתנה לבר מצווה / בת מצווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מתנה מיוחדת ומקורית לילדי בר מצווה / בת מצווה

הילדים גדלו? מתקרבים לגיל בת מצווה / בר מצווה?
נמאס מאולמות גדולים, מסיבות המוניות ואירועים נוצצים?

הנה דרך מיוחדת, שונה ומרגשת להפתיע את ילדכם עם מתנה אחרת ליום בר מצווה / בת מצווה המיוחד והמשמעותי בחייהם:
מחנה קיץ יהודי בצפון אמריקה.

מחנה הקיץ בצפון אמריקה הוא עולם של תרבות, ספורט ואתגרים, חוויה חינוכית מופלאה לגיל בר מצווה ובת מצווה, הממחישה באופן הטוב ביותר את המעבר מתפיסת הילדות לבגרות, ובתוך כך פותחת פתח לעולם חדש של אחריות, יכולות, עצמאות ובגרות.

גיל בר מצווה / בת מצווה הוא גיל בו הילדים מגיעים לבשלות הרגשית המאפשרת להם ניצול מרבי של ההתנסויות הנפלאות אותן יש למחנה הקיץ להציע ומיצוי מקסימלי של ההשפעות שתורמות כל כך לבגרותם.

ההרפתקאות המעצבות במחנה קיץ מאפשרות לבני המצווה ללמוד על עצמם ללא עינם הפקוחה וההשגחה השיפוטית של ההורים ומאפשרת להרגיש את החדווה המסתורית והיפה שבאה כאשר מבינים שהם זרים בין זרים, במקום בטוח ואין מה להפסיד ולהוכיח. רק אז מתחילים לגלות מי שהם באמת ולא מי שחברי ביה"ס, המורים וההורים מצפים או מקווים שיהיו.

מתנת בת מצווה / בר מצווה זו היא חווית קיץ שאין שנייה לה, חוויה שתפגיש אותם עם צעירים יהודים בני גילם, תשפר את האנגלית תוך שימוש יום יומי בשפה ,תאפשר להם לרכוש חברים לכל החיים ותעניק להם חוויה בלתי נשכחת שתהיה חקוקה בליבם לעד.

אנו, צוות CAMP USA , בעלי ניסיון רב שנים, נשמח ללוות אתכם בתהליך כולו החל מרגע ההתעניינות וההיסוסים, תהליך ההרשמה היעיל, ההכנה המקצועית לקראת הנסיעה, התמיכה המלאה והחמה בילדים ובמשפחות בארץ לפני ובמהלך השהות במחנה הקיץ ועד שובם ארצה בריאים, שלמים ומאושרים.

מחנה קיץ בצפון אמריקה – מתנה מיוחדת ומקורית לילדי בר מצווה / בת מצווה. רוצים גם אתם?? הקליקו כאן לצפייה במחנות הקיץ המשוגעים שלנו, או צרו קשר עם משרדנו בטלפון 08-9714536.

לפרטים נוספים אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם