8 סיבות למה לשלוח את הילד למחנה קיץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אף פעם לא הייתם במחנה קיץ? שמעתם שזו חוויה טובה? כדאי לשלוח את הילד?

אז הנה לכם כמה סיבות שנתנו הורים ישראלים ואמריקאים לשאלה למה כדאי לשלוח את הילד למחנה קיץ:1. מחנה הקיץ יספק לילדכם ניתוק מוחלט מכל עולם הטכנולוגיה המשתלט על כל פינה בחיינו – מחשבים, טלוויזיה ואינטרנט, יעניק תחליף תעסוקתי עבורם לקיץ (במקום לרבוץ מול המסך) ויחשוף אותו לאינטראקציות עם בני נוער בני גילם ולפעילות פיזית (ולא וירטואלית) כגון ריצה, שחייה, קפיצה, טיפוס ועוד. 

2. מחנה הקיץ יעניק לילדכם חוויה של הצלחות ויחזק את בטחונו העצמי. בניגוד לתחרותיות וללחצים בעולם החיצוני, מחנה הקיץ מנטרל את קשיים אלו, מלמד את הילדים שהם מסוגלים ועוזר להם לכבוש את הפחדים שלהם.

 

3. במחנה הקיץ יקבלו ילדיכם הזדמנות לדבר אנגלית נטו. עד כמה שהילד ישקיע וילמד בבית הספר את השפה, אין ספק שהדרך הטובה ביותר ללמוד לדבר אנגלית הינה באופן בלתי אמצעי על ידי "לחיות את השפה". חניכי המחנה מדברים לאורך כל היום אך ורק אנגלית וגם אלו שהתקשו להוציא מילה בשפה גילו עד כמה מהר ניתן להסיר את המחסום ולהתחיל לשוחח באנגלית. את השיפור תרגישו מייד עם חזרתם לארץ!  

4. במחנה הקיץ יקבלו ילדיכם את הכלים הטובים ביותר על מנת לפתח כישורים לכל החיים. כמות המתקנים במחנה, רמתם הגבוהה, המגוון העצום של הפעילויות וצוות ההדרכה המנוסה הם אלו שיעזרו לילדכם להכיר ולהתנסות בתחומים חדשים ומסקרנים, ולשפר את כישוריהם השונים.

 

5. מחנה הקיץ יסייע לילדיכם לפתח עצמאות ואחריות אישית. המחנה הוא המקום המושלם בו יוכל ילדכם לקבל החלטות בעצמם ללא התערבות מכוונת של ההורים או המורים. בנוסף, חניכי המחנה אחראים על ניקיון אזורם האישי בבקתת המגורים, על הגעה בזמנים לכל הפעילויות במהלך היום, ועל התנהלותם השוטפת. 

6. במחנה הקיץ ירכשו ילדיכם חברים לכל החיים וישפרו את כישוריהם החברתיים. חווית מחנה הקיץ אינטנסיבית יותר מחיי היום יום ואחד היתרונות הגדולים הוא היכרות מעמיקה עם חברים חדשים וטובים ששומרים על קשר שנים ארוכות. מסתבר שגם המרחק הרב מארצות הברית לא משנה יותר מידי עבור בני הנוער הישראלים וחבריהם האמריקאים, בעיקר עם התקדמות הטכנולוגיה. הקשר נשמר על ידי אפליקציות או אתרי אינטרנט כאלו ואחרים, ובמקרים רבים גם על ידי ביקור של האמריקאים בארץ הקודש. בנוסף, האינטנסיביות של מחנה הקיץ גורמת לילדים להתמודד עם אתגרים חברתיים שונים ובכך לשפר את כישוריהם החברתיים.

7. במחנה הקיץ פשוט….כיף! בסופו של דבר, מחנה הקיץ האמריקאי הוא גן עדן מוגן לילדים ונוער, ומהותו לספק חוויות רבות, מגוונות, מעשירות ואיכותיות, טיולים, אירועים חברתיים, מסיבות, אתגרים ועוד ועוד והכל בסביבה תומכת ובריאה. 

8 ולסיכום… ניתן לומר כי בראייה הכוללת חווית מחנה הקיץ מוציאה את הילד אל מחוץ לבועה, מחוץ לאזור הנוחות שלו ומחוץ למקום אותו הוא מכיר ולו הוא רגיל. מחוץ לבועה מכירים אנשים שונים מתרבויות מגוונות ושונות, מקומות אחרים, מאכלים מיוחדים, פעילויות מפתיעות ומרגשות, ואין כמו מחנה הקיץ שיספק לילדים את הקרקע המושלמת, התמיכה המלאה וההדרכה הצמודה, שיעניקו לכל ילד שייכנס בשעריו את אותה חוויה אחת ויחידה – מתנה מושלמת שתכין אותו לחיים, ולכל החיים. 

רוצים שנעזור לכם לבחור מחנה מתאים? הקליקו כאן למידע נוסף על יתרונות מחנות הקיץ או צרו קשר בטלפון 08-9714536.  

לפרטים נוספים אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם