קורס הדרכה של פעם בחיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קורס הדרכה של פעם בחיים

מי חשב שחווית מחנות הקיץ בצפון אמריקה מסתיימת כבר בשנה בה עולים לכיתה י'?
אז זהו שלא…

מדובר במסורת רבת שנים, בה חניכי המחנות השונים (אלו העולים לכיתות י"א או י"ב, תלוי במחנה), עוברים תהליך מעצב ומשנה חיים, בו הם לומדים את רזי ההדרכה, רוכשים כישורי מנהיגות, מתנסים בהדרכת ילדים בפועל וכמובן נהנים מכל האטרקציות שהמחנה מציע.
 
אז האם מדובר בעוד שנה נוספת בה הילד שוב ידבר אנגלית, יכיר חברים חדשים במעטפת של תרבות חדשה ועוד… התשובה היא חד משמעית כן. רק שכאן נכנס לו ה X FACTOR, אותו יודעים לספק רק מחנות הקיץ האמריקאים.

קורס ההדרכה במחנה הקיץ האמריקאי כולל מספר אלמנטים:
  • תכני הדרכה, מנהיגות והעשרה. התכנים מועברים על ידי רכזי ומדריכי הקורס ועל ידי מרצי חוץ שמגיעים במיוחד לפעילות עם הקבוצה.
  • התנסות מעשית
  • טיולים ויציאות מחוץ למחנה.
  • פעילות התנדבותית
  • כיף…נו איך לא?? בכל זאת מדובר במחנה קיץ! בני הנוער לא שוכחים ליהנות ממגוון הפעילויות והאירועים הרחב במחנה וכל זאת עם חבריהם האמריקאים. 
ומה יגידו ההורים על התענוג?

האם שווה להוציא סכום כסף לא מבוטל עבור החוויה? אלפי הילדים שעברו את החוויה בקיץ האחרון במחנות הקיץ היהודיים בצפון אמריקה יעידו שכן, כמו גם ששת בני הנוער שיצאו לאחד ממחנות הקיץ של ארגון Camp USA ומשתפים מחוויותיהם בקליפ המצורף.

אם כן הורים יקרים, קרוב לוודאי שפרט לתהליך המרתק והייחודי שילדכם יעבור, הוא יחזור לארץ יותר בוגר, יותר אחראי, רווי ביטחון עצמי, עשיר בניסיון הדרכתי, העברת פעילויות ועמידה מול קבוצה, בעל אנגלית מבוססת וכושר התבטאות משודרג, והכי חשוב – חוויה שאין דומה לה בכל עולם החינוך.
 
חשוב לציין שתוכניות ההדרכה והתכנים הנלווים אליהן משתנות ממחנה למחנה, כמו גם שם התוכנית (השמות הנפוצים הינם -CIT/SIT/LIT, שמשמעותם Counselors/Leaders/Staff in training).
 
אין מה לומר… קורס הדרכה במחנות הקיץ בצפון אמריקה – הכשרה של פעם בחיים!

רוצים עוד פרטים? הקליקו כאן לצפייה בדפי המחנות השונים או פנו אלינו למשרד מחנות הקיץ בטלפון 08-9714536
  

לפרטים נוספים אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם