סאמר סקול Summer School

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סאמר סקול Summer School

הקיץ אוטוטו מגיע וזה הזמן להתחיל לעשות תוכניות! אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר עבור בני נוער היא נסיעה לחו"ל עם חברים וללא ההורים, לחוויה מיוחדת ומהנה!

קיימות מסגרות רבות לנסיעה שכזו, וכאן נפרט את ההבדלים בין שתיים מרכזיות – סאמר קאמפ (Summer Camp) וסאמר סקול (Summer School). עד כמה שהמונחים נשמעים דומים, סאמר קאמפ וסאמר סקול הן שתי חוויות שונות לגמרי. שימו לב להבדלים המרכזיים:

איפה זה? כמה זמן זה?

סאמר קאמפ (Summer Camp) מתקיים בארצות הברית ובקנדה ואורכו כ- 3-4 שבועות.
סאמר סקול (Summer School) מתקיים בדרך כלל אנגליה ואורכו 2-3 שבועות.

איך נראה המקום?

סאמר קאמפ (Summer Camp) ממוקם בלב אזורי הטבע המדהימים של צפון אמריקה, וכולל אגם גדול ומסביבו מגורים ומתקני פעילות רבים ומגוונים
סאמר סקול (Summer School) מתקיים במרכזים ייעודיים באנגליה ומדינות נוספות. המרכזים המשמשים כבתי ספר, קולג'ים ואוניברסיטאות במהלך השנה.

איך לומדים אנגלית?

בסאמר קאמפ (Summer Camp) לומדים החניכים אנגלית באופן חוויתי ובלתי פורמאלי על ידי שימוש בשפה לאורך כל היום. השיפור הניכר באנגלית המדוברת מגיע דרך השהות בסביבה דוברת אנגלית של חניכים ומדריכים המחייבת את החניכים הישראלים להבין ולדבר אנגלית מבוקר ועד ערב.

בסאמר סקול (Summer School) לימוד האנגלית נעשה בצורה פורמלית בכיתות לימוד מעורבבות עם תלמידים מרחבי העולם. בשאר הזמן התלמידים מבלים ונהנים מפעילויות עם מדריכים דוברי אנגלית, טיולים לאתרים שונים.

איך ממשיכים לתרגל את האנגלית ושומרים על חברים לכל החיים?

בסאמר קאמפ (Summer Camp) – הקשרים החבריים הנשמרים עם בני הנוער האמריקאים באמצעות הרשתות החברתיות, SKYPE וכו', מחייבים את בני הנוער הישראלים להשתמש בשפה האנגלית ולהמשיך ולשפר אותה.

בסאמר סקול (Summer School) –  הקשרים החברתיים נשמרים עם בני נוער מרחבי העולם, כמו גם יצירת קשרים עם ילדים מהקבוצה הישראלית שמגיעים איתם מהארץ ומבלים יחדיו את כל התקופה בחו"ל.

ובכללי...

סאמר קאמפ (Summer Camp) – הזדמנות נפלאה להתנסות במגוון רחב מאוד של פעילויות בתוך המחנה ומחוצה לו ולהכיר את החברה האמריקאית באופן קרוב ואישי מתוך חיבור לאנשים החיים שם.

סאמר סקול (Summer School) – במקביל ללימוד אנגלית באופן פורמאלי בכיתה, מטיילים ברחבי אנגליה, מכירים את התרבות המקומית ומבלים בחברת ילדים ממדינות שונות.

אז בלי הרבה התלבטויות, הקליקו כאן וכנסו לדפי המחנות שלנו או התקשרו עוד היום למשרדנו בטלפון 08-9714536 והירשמו לאחד ממחנות הקיץ המובילים בצפון אמריקה!

לפרטים נוספים אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם