לפני הרשמה

תהליך הרישום

תהליך הרישום למחנות הקיץ מתקיים החל מחודש אוקטובר ועד גמר מכסת המקומות המוקצים לחניכים ישראלים על ידי מחנות הקיץ איתם אנו עובדים בארה"ב ובקנדה.

כיצד נרשמים

היכנסו לאתר האינטרנט וקראו על מגוון מחנות הקיץ אותם אנו מייצגים. במקביל, תוכלו להתקשר למשרדי ארגון "Camp USA" ולקבל ייעוץ לבחירת המחנה המתאים לכם על פי הקריטריונים הבאים: גיל, תאריכי המחנה ומיקומו, מגוון הפעילויות המוצעות ונתונים נוספים.
הרישום הראשוני מתבצע בטלפון. לאחר קבלת פרטים אישיים של הנרשם ותשלום מקדמה בסך 1,250 ש"ח, אישור ההרשמה וטפסי הרישום של המחנה יישלחו אליכם לדואר האלקטרוני. את הטפסים השונים יש למלא, כולל חתימה על טופס תנאי ההשתתפות, ולהחזירם אלינו בהקדם.
עליכם לוודא שברשותכם דרכון בתוקף לתקופה של שישה חודשים לפחות, וכן ויזה לארה"ב. אם אין בידכם ויזה, נשמח להנחות אתכם כיצד להוציאה. בנוסף, אנו דואגים לכרטיסי הטיסה ולתשלום הביטוח הרפואי, שהינם כלולים בתשלום.

לקראת המחנה

ארגון "Camp USA" ישמור עמכם על קשר רציף לכל אורך השנה וימסור פרטים ומידע נוסף ככל שצריך. בסמוך ליציאה למחנה, תקבלו הזמנה להשתתף במפגש הכנה שיתקיים בבית הספר "בליך" ברמת גן, בהנחייתם של צוות "Camp USA" והמדריכים המלווים. המפגש מיועד לילדים ולהורים יחדיו, ובו בין השאר יפגשו הילדים עם חבריהם הישראלים ועם המדריכים המלווים ולהורים יינתן את כל המידע הרלוונטי לקראת הטיסה וחווית מחנה הקיץ.

המקומות מוגבלים, התקשרו או הרשמו עוד היום והבטיחו מקום לקיץ הבא!
בריאות וביטוח רפואי

בכל מחנה קיימת מרפאה המאוישת 24 שעות ביממה על-ידי אחיות ורופא השוהה במחנה או נמצא במרחק קריאה קצר. עם הרשמתכם תמלאו טפסים רפואיים שיישלחו למחנות, בהם יהיה את המידע הרפואי הנדרש למתן טיפול.

 

כל משתתף באחד ממחנות הקיץ מבוטח על ידי ארגון קשר חם בביטוח "מדיכלל עולמי" של כלל ביטוח ופיננסים.
הפוליסה הינה ייחודית עבור בני הנוער המשתתפים בתוכנית וכוללת הרחבה לספורט אתגרי, ביטוח מטען וביטול טיסה עקב בעיה רפואית.

 

יש לעיין בקובץ פרטי הפוליסה המצ"ב על מנת ללמוד את תנאיה.
חשוב לציין כי כל טיפול רפואי הנדרש לאורך תקופת השהות ילווה ע"י המדריכים במחנה הקיץ.

שימו לב, הפוליסה כוללת החמרה של מצב רפואי קודם. עם זאת, בכל בעיה רפואית יש לעדכן אותנו בהקדם.

דרכונים וויזות

על מנת להיכנס לארה"ב יש לדאוג לדרכון בתוקף וויזה לארה"ב (לקנדה אין צורך בויזה, רק בדרכון בתוקף). תהליך הוצאת הויזה כרוך בהליך בירוקרטי הכולל יצירת חשבון באתר השגרירות תוך מילוי טפסים רלוונטיים, תשלום אגרה, הוצאת אישורים מתאימים, וראיון אישי בבניין השגרירות בתל אביב (מי שטרם מלאו לו 14 פטור מראיון). על כן, את התהליך יש לבצע מספר חודשים טרם היציאה למחנה ולא לחכות לרגע האחרון.

על מנת להתחיל בתהליך יש להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית.

למידע בעברית על כל תהליך הנפקת הויזה, כולל ויזה למי שטרם מלאו לו 14, לחצו כאן.

למתעניינים בסיוע בהוצאת הויזה אנו ממליצים על טיפולה של חברת "אופק ויזה לארה"ב, שהינה גוף מקצועי וותיק בתחום ומיומן בבקשות מסוג זה.

לקוחותינו ומשפחותיהם המעוניינים בשירותה של חברת "אופק ויזה לארה"ב זכאים להנחה מיוחדת! לקבלת ההנחה מלאו בטופס צור קשר את שמכם ולאחר מכן רשמו Camp USA (למשל ישראל ישראלי – Camp USA). אפשרות נוספת היא ליצור קשר טלפוני במספר 072-252-7771 בימים א-ה בין השעות 09:00 – 15:30 ולציין שהנכם לקוחות שלנו.

הקליקו כאן לכניסה לאתר"אופק ויזה לארה"ב ולקבלת ההנחה

כמובן שאנו עומדים לרשותכם ונשמח לעזור עם כל שאלה – צרו קשר לעזרה או שאלות בנושא ויזה לארה"ב.

לפרטים נוספים אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
שימו לב!

הטבת רישום מוקדם בסך $250 הוארכה וכעת היא בתוקף עד ה 31.12.23 (כולל)