טיפים חשובים לאריזת המזוודה לקראת מחנה הקיץ בארצות הברית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כמה טיפים חשובים לאריזה למחנה קיץ

האריזה למחנה הקיץ היא תחילתה של עצמאות אמיתית. זהו שלב חשוב בהתבגרות, גם של ההורים, שיכולים להיפרד מהילד תוך כדי שהם מסייעים באריזה. זוהי תחילתו של המסע, הפריטים שאותם אורזים הם אלה שילוו את המחנאים הצעירים במהלך שהותם. רצוי לא לארוז בחיפזון, אלא להתארגן מראש, להכין רשימת פריטים לאריזה ולהיעזר ברשימת הציוד אותה מעבירים המדריכים המלווים, לברור את הציוד החיוני, ולבחור את המזוודה ואת התיק הנוחים ביותר לאריזה ולפריקת המטען.

לארוז ולפרוק בצורה מסודרת

לאריזה מאורגנת של של הציוד לקראת המחנה מטרה פרקטית. ככל שהחפצים מסודרים יותר, קל יותר לפרוק ולסדר אותם מחדש במחנה הקיץ. במחנה עצמו יהיה מקום מצומצם להניח בו את הציוד (על גבי כוורת מדפים), לכן חשוב לארוז בהתאם. כמה טיפים: שקיות ניילון הן אמצעי מצוין לשמור בנפרד על פריטי לבוש וחפצים שימושיים והן גם לא תופסות מקום רב. בגדים אפשר לקפל או לגלגל כדי לצמצם את נפח האריזה שלהם. כמו כן חשוב לוודא שפתיחת האריזה לא מסובכת ומאפשרת גם אריזה מחדש של הציוד.

לא להעמיס חפצים יקרים

פעילויות המחנה מרתקות ומהנות גם ללא צעצועים טכנולוגיים או בגדים יקרים שאין בהם צורך במחנה הקיץ. אביזרים מתוחכמים ויקרים יכולים להיפגע במהלך הנסיעה ובכל מקרה מחייבים שמירה מיוחדת, ואפשר ומומלץ לוותר עליהם במהלך החופשה. יש לציין שחל איסור על הכנסת טלפונים סלולריים או כל מכשיר בו יש חיבור לאינטרנט למחנה, כך שבאמת אין צורך במכשירים כאלו.

לא להגזים עם האריזה

אריזה למחנה קיץ שונה מאריזה לחופשה וחשוב לארוז פריטים שמתאימים לאופן הפעילויות במחנה. עם זה, כדאי לזכור שמחנות הקיץ מצוידים היטב, ולכן כדאי לארוז רק את הציוד החיוני לחופשה תוך ויתור על פריטים שהכרחיים פחות לנסיעה. אלה החפצים והאביזרים שמעלים את משקל המזוודה ותופסים נפח בארונית המחנה, אף על פי שאין להם שימוש כמעט. חשוב לדעת כי הגבלת המשקל לכל מזוודה היא 23 קילוגרם ליחידה, ולתיק יד עד 8 קילוגרם. עבור כל משקל עודף יגבה תשלום נוסף ומיותר. נוסף על כך, משום שבמהלך המחנה צפוי יום קניות שיעלה ללא ספק את משקל הציוד, מומלץ אף להפחית עוד יותר במשקל המזוודה טרם הטיסה למחנה.

כדי להקל על מיון הציוד, כדאי להכין מראש רשימה של הפריטים החשובים, לבדוק כל פריט לפני שמכניסים למזוודה, ולוודא שהוא אכן חיוני לנסיעה או למשך השהות במחנה הקיץ.

בגדים לבוקר ולערב

חשוב לזכור שהטמפרטורות במחנות הקיץ הפכפכות ויכולות להשתנות מיום ליום. על כן, כדאי להוסיף לפריטי לבוש הקיץ הקלילים והחיוניים כמה בגדים חמים לשעות הקרות, כגון מעיל רוח קל ואפילו בגדים עמידים לגשם שיכול לרדת במפתיע.
לא לשכוח לארוז נעליים מתאימות לפעילויות המחנה וכפכפים למקלחת.

לא לשכוח ציוד חיוני

כדאי לקחת כמה פריטים שמאפשרים הגנה יום-יומית, ביניהם קרם הגנה, תכשיר דוחה יתושים ומשקפי שמש.

מלבד הפריטים החיוניים ליום-יום יש כמה אביזרים שכדאי לארוז ולא לוותר עליהם, ביניהם מצלמה פשוטה (שלא תלך לאיבוד), סוללות, ואפילו כלי נגינה למוזיקה שאוהבים.

פרט לכך, מומלץ להיעזר ברשימת הציוד המומלצת אותה מעבירים המדריכים. לשאלות נוספות, אני כאן תמיד עבורכם!

לפרטים נוספים אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם